هتل QafqaZ Point Boutique hotel
f
محل Kazim Kazimzade Street 118-560, AZ1000, Baku
ستاره 5
قیمت تخت یک نفره
قیمت تخت دو نفره
کودک با تخت (۶ تا ۱۲سال)
کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال)
قاره آسیا
استان(ایالت) باکو
کشور آذربایجان
شهر باکو

هتل قفقازپوینت يك هتل تازه تاسيس 5 ستاره با امكاناتي مدرن و راحت در شهر باكو مي باشد. با تجهيزات و امكانات مدرن مخصوص برگزاري جلسات، هتل قفقاز محبوب مسافرين تجاري و بازرگانان است.

 

هتل قفقاز پوینت با قرارگرفتن در منطقه كم جنب و جوش تجاري شهر،‌ هتل تنها 10 دقيقه با مركز شهر باكو فاصله دارد. هتل داراي 74 اتاق (44 اتاق يك تخته، 26 اتاق بزرگ، 3 سوئيت و 1 سوئيت VIP)تماما با دكوراسيوني مدرن و امكاناتي همچون اينترنت رايگان، يخچال، تلويزيون ماهواره ايي، صندوق امانات، تهويه مطبوع مي باشد.

 

هتل قفقاز پوینت خدماتي نظير حمام تركي، ماساژ، سونا، مركز بدنسازي، استخر سرپوشيده،‌تريا و رستوران را براي تفريح و لذت مسافرين خود ارائه مي دهد. مجوعه آبگرم هتل قفقاز شامل یک سالن زیبایی، سونا خشک، سونا بخار و ماساژ می باشد که خستگی گشت و گذار را به بهترین شکل از تن بدر می کند. در سالن بدن سازی نیز می توانید مانند روال همیشگی به ورزش کردنتان برسید و سلامت خود را حفظ کنید.

 

 رستوران پاناروماي هتل قفقاز پوینت كه در بالاترين طبقه هتل واقع گرديده است انواع غذاهاي محلي و فرانسوي را بهمراه مناظر ديدني شهر سرو مي نمايد. صبحانه در رستوران نخجوان در لابي هتل سرو ميگردد.

 

فاصله هتل قفقازپوینت تا فرودگاه 30 دقيقه با ماشين و تا ايستگاه قطار 15 دقيقه با ماشين مي باشد. مركز شهر 10 دقيقه با ماشين فاصله دارد.ش