اخذ ویزا امارات متحده عربی
f
پایتخت ابوظبی
زبان رسمی عربی
حکومت مشروطه سلطنتی فدرال
واحد پول درهم
مذهب اسلام - اهل سنت
امید طول عمر 75
جمعیت ۸٫۱۰۶٫۰۰۰ نفر
شهرهای مهم ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین
مساحت ۸۳٬۶۰۰کیلومتر مربع
خط ساحلی
مختصات جغرافیایی
روز استقلال 1971
قاره آسیا


اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزا و نحوه ارسال مدارک :

ویزای امارات متحده عربی

بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی امارات توسط اداره مهاجرت و وزارت کار انجام می‌شود و سفارت امارات متحده عربی ویزای توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی تقریبا بی‌دردسر است و توسط کارگزاران زیادی انجام می‌گیرد. به دلیل دخالت‌ نداشتن سفارت، احتیاج به مصاحبه نیست و حضور متقاضی ضرورتی ندارد. فقط باید براساس نوع ویزایی که می‌خواهید، مدارک و پول کافی را به کارگزار مورد نظرتان برسانید.


انواع ویزاهای توریستی دبی ( امارات)

برای ورود به هر کدام از شهرهای امارات، باید ویزای امارات متحده عربی را داشته باشید. ویزای توریستی امارات که در واقع با آن به دبی ورود میکنیدبه سه شکل میتواند صادر شود:

ویزای توریستی عادی که معمولا ۱۴ روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد؛ یعنی با ویزای توریستی امارات (ویزای دبی) شما حق ۱۴ روز اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید. هزینه ویزای توریستی امارات (ویزای دبی ) 290 درهم میباشد.

دومین نوع، ویزای یک ماهه است که به دو صورت یکبار ورود با هزینه 350 درهم و چندبار ورود (مولتی) با هزینه 915 درهم، صادر میشود.

و در نهایت ویزای 3 ماهه که مجددا" به صورت یکبار ورود و چند بار ورود میباشد .هزینه ویزای سه ماهه یکبار ورود 1015 درهم و سه ماهه چندبار ورود 2230 درهم میباشد.

مدت زمان اخذ ویزای دبی (امارات)

دریافت ویزای امارات در حال حاضر 7 تا 10 روز کاری زمان میبرد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دبی (امارات)

اسکن رنگی دقیق و کامل از دو صفحه اول پاسپورت
اسکن رنگی از یک قطعه عکس

توجه: ماندن در امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد.

سفارت امارات متحده عربی در تهران

نام سفیر :  سیف محمد عبید الزعابی

آدرس : خیابان ایران زمین، تقاطع مهستان، شماره 2

تلفن : 42792000

فکس : 42792777

اطلاعات تماس با مسئول مربوطه در شرکت :

01732350062
09113709365